Szlifiernia Diamentów – zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży

diament_logozdj_log

Szlifiernia Diamentów – to miejsce odkrywania u Dzieci talentów i ich profesjonalne szlifowanie, zarówno w zakresie nauk ścisłych, humanistycznych, przedsiębiorczości jak i plastycznych.  Nasze zajęcia odbywają się w formie warsztatów opartych na zabawie i dialogu, prowadzonych przez doświadczonych pedagogów, którzy z pasją i zaangażowaniem wprowadzają Dzieci w sferę nauki.  Poprzez uczestnictwo w naszej Szlifierni Diamentów Dzieci mają możliwość odkrycia swoich mocnych stron, pasji i talentów, które będą stanowić ich kapitał w dorosłym życiu. To wspaniała inwestycja w czas i rozwój każdego Dziecka.

Zapraszamy Dzieci od 7 r.ż oraz Przedszkolaki (4-6 lat).  Od połowy września do 15 czerwca.

Wartość dodana z uczestnictwa w Szlifierni Diamentów:

– motywujemy Dzieci do nauki, poszerzania wiedzy, rozwoju ich pasji

– Dzieci uczą się twórczego rozwiązywania problemów, kreatywnego i samodzielnego myślenia oraz argumentowania

– Dzieci uczą się współpracy, poznają nowych przyjaciół i pokonują nieśmiałość.

Zapraszamy  w Szczecinie przy ul. Dąbrowskiego 38 (budynek „Ornament”)

Rekrutacja na rok szkolny 2015/2016 rozpoczęta! Zapraszamy!

Kontakt:

Tel. 091 35 08 576